ACILIM SiGORTA

PDF Yazdır e-PostaHırsızlığı önleyemeyebilirsiniz ama...
Taşınan para ve kıymetli evrakı hırsızlığa karşı güvence altına alabilir, maddi hasarı sigortanızdan temin edebilirsiniz.

Kimler yaptırmalı?
İşyeri bankalar arasında par ve kıymetli evrak taşıması yapan tüm kurumlar  Açılım Sigorta Taşınan para hırsızlık Sigortası’ndan faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
“Taşınan para hırsızlık sigortası” işyerleri ile bankalar arasında taşınan ve kıymetli evrakları üçüncü kişiler tarafından silahla tehdit veya zor kullanarak yapılacak gasp ve hırsızlıklar ile para ve kıymetli evrakın taşındığı aracın kazaya uğraması veya yanması sonucu meydana gelebilecek ziyan ve hasarı güvence altına alın. Taşınan para işyerinde çalışan işçi ve personele ödenecek maaş ve ücretleri teşkil ediyorsa sigorta tazminatı paraların işyerindeki kasadan muhafaza edilmesi kaydıyla taşımanın yapıldığı günün ertesi saat 19,00 a kadar devam eder. Taşınan Para Hırsızlık Sigortası Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör ile yangın ve infilak gibi olaylardan meydana gelen kargaşalıklardan yararlanılarak yapılacak hırsızlık, yağma ve tahribat rizikolarını da isteğe bağlı olarak teminat altına alır.

Ana teminatlar poliçenizde standart olarak sunulan teminatlardır.
• Taşınan Para ve Kıymet

Ek teminatlar poliçenizde standart olarak sunulan teminatlar dışında isteğinize bağlı olarak eklenebilecek teminatlardır.
• Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör

 

Arama Yap

Acenteliklerimiz
Kampanya


You are here  :

istatistikler

Üyeler : 60151
İçerik : 58
İçerik Tıklama Görünümü : 397234

Kimler Online

Şu anda 3 konuk çevrimiçi