ACILIM SiGORTA

PDF Yazdır e-PostaTehlikeli madde taşıyan şirketlere özel...
Taşınan tehlikeli maddenin neden olabileceği zararlara karşı üçüncü kişilere ödenecek tazminatları teminat altına alan bir sorumluluk sigortasıdır.

Kimler yaptırmalı?
Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası, yanıcı, parlayıcı ve yakıcı maddeleri üreten, depolayan, nakleden veya satan firmalar için hazırlanmış bir sigorta paketidir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası, yanıcı, parlayıcı ve yakıcı maddeleri üreten, depolayan, nakleden veya satanların, bu mesleki faaliyetleri nedeniyle bu maddelerin doğrudan doğruya neden olduğu olaylar sonucu kusurları olsun olmasının üçüncü kişilere verilecek bedeni ve maddi zararlara karşı sorumluluklarını poliçede yazılı sınırlara kadar temin eder.

LPG tüpünün infilakı, gaz kaçırması, yangın çıkarması sonucu verilecek zararlar, Tüp Gaz Sorumluluk Sigortası limitleri dahilinde sigortacı tarafından tazmin edilir. Ancak, kullanılmak üzere bulundurulan tüp gazın neden olduğu kaza, işyerinde bulunan yardımcı, parlayıcı, patlayıcı maddelerinde zarar vermesine yol açarsa, tazminat ödemelerinde tüp gaz sorumluluk sigortasına öncelik verilir. Bu sigortanın limitlerinin yetersiz kalması halinde Tehlikeli Maddeler Sorumluluk Sigortası işlemeye başlar. Hasara yol açan kazanın çıkış nedeninin yanıcı, yakıcı, parlatıcı, patlayıcı maddeler olması halinde Tehlikeli Maddeler Sorumluluk Sigortası işlemeye başlar.

Ana teminatlar poliçenizde standart olarak sunulan teminatlardır.
• Ölüm ve Sürekli Sakatlık (Şahıs Başına-Kaza Başına)
• Tedavi Masrafları (Şahıs Başına-Kaza Başına)
• Maddi Zararlar (Kaza Başına)

 

Arama Yap

Acenteliklerimiz
Kampanya


You are here  :

istatistikler

Üyeler : 55857
İçerik : 58
İçerik Tıklama Görünümü : 372854

Kimler Online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi