ACILIM SiGORTA

Sağlık Sigortası PDF Yazdır e-Posta

Acil durumlarda zamana karşı yarışmak ve soğukkanlı olmak çok önemlidir. Tedbirsizlik size zaman kaybettirir ve en az riskli hastalıklar kadar tehlikelidir. Kaza veya acil hastalık durumunda kendinizi garanti altına alacak, kapsamlı bir Acil Sağlık Paketine ihtiyaç duyuyorsanız tek ihtiyacınız olan “Medical Express Acil Sağlık Sigortası”dır.

Medical Express Acil Sağlık Sigortası nedir? 
Medical Express Acil Sağlık Sigortası herhangi bir kaza veya acil sağlık durumunda kendinizi güvenceye almanız için hazırlanmış bir paket üründür. Paket hem Ferdi Kaza teminatlarını, hem de Acil Tıbbi Tedavi teminatlarını içerir.

Medical Express Acil Sağlık Sigortasından kimler faydalanabilir?
Medical Express Acil Sağlık Sigortası’ndan 0-64 yaş arası herkes faydalabilir.

Medical Express Acil Sağlık Sigortası’na nereden sahip olabilirim?
Medikal Express Acil Sağlık Sigortası’na tüm Açılım Sigorta acentelerinden, Fortis ve Abank şubelerinden ve (0212) 444 4 RAY (729)’dan alabilirsiniz.

Medical Express Acil Sağlık Sigortası bana ne ayrıcalık sağlar?
Medical Express Acil Sağlık Sigortası kaza ve acil sağlık durumlarında en kısa zamanda sizi en yakın hastaneye ulaştırarak duruma zamanında müdahale edilmesini sağlar.

Medical Express Acil Sağlık Sigortası kapsamına giren acil durumlar nelerdir?
Akut batın (Karın bölgesinin ani ortaya çıkan ve hayati tehlike arz eden durumları), apandisit, mide delinmesi, bağırsak düğümlenmesi, karın iç zarı iltihabı, akut masif kanamalar, ani ortaya çıkan ve kısa süren aşırı kanamalar, kazaya bağlı iç organ ve ekstremite kanamaları, ani felçler, uzuv kopmaları, ciddi yanıklar, her tür koma durumu gibi Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği Uluslararası 32 acil durum kapsamına giren Bedeni Yaralanma ve Ciddi Hastalıklardır.

Medical Express Acil Sağlık Sigortası bana hastanedeki işlemlerimi kolayca halletmemi sağlar mı?
Evet. Medical Express Acil Sağlık Sigortası 7/24 provizyon hizmetiyle hastanedeki prosedürleri kısaltır.

Ama benim sağlık sigortam var. Acil Sağlık Sigortasına ne gerek var ki?
Medical Express Acil Sağlık Sigortası normal sağlık sigortasından farklı olarak acil durumlar için özel olarak hazırlanmıştır. Acil müdahaleler için özel hizmet ve en doğru noktaya ulaşmak üzere tasarlanmış özel bir pakettir.

Ne olacağı belli olmaz! Peki acil durum sonrası durumum kötüye giderse bena ferdi kaza sigortalarının sağladıklarını sağlayacak mı?

Evet. Medical Express Acil Sağlık Sigortası Acil Tıbbi Tedavi ve Ferdi Kaza (daimi sakatlık ve ölüm) teminatlarını içeren bir acil durum sigortasıdır.

Ya anlaşmalı kuruluşlar? Bu sigorta bana anlaşmalı kuruluşlarda indirim sağlayacak mı?

Evet. Medical Express Acil Sağlık Sigortası ayrıca anlaşmalı kuruluşlarda indirim sağlar, en uygun fiyata tedavilerinizi tamamlamanızı sağlar.

 

 

Arama Yap

Acenteliklerimiz
Kampanya


You are here  :

istatistikler

Üyeler : 60151
İçerik : 58
İçerik Tıklama Görünümü : 397227

Kimler Online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi