ACILIM SiGORTA

Güvenliğiniz PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 19 Temmuz 2012 23:42

Bu zamana kadar başınıza kötü bir şey geldiğinde sigorta poliçelerinizle birlikte yanınızdaydık. Bundan sonra güvenliğiniz içinde yanınızda olacağız. Ev ve iş yerlerinizi güvenliğini Artık kalitenin ön plana çıktığı bu pazarda daha kaliteli hizmet ve ürün sağlamanın gerektiğini öğrenerek kalite ve hizmetten ödün vermeyecek olan SCSI markamızın sektörde yerini almasını sağlamak ilk hedefimiz olduğunu belirtmek isteriz.


Bugüne kadar yaptığımız pazar araştırmaları sonunda rekabetin yüksek fakat kalitenin düşük olduğu CCTV Güvenlik ürünleri pazarında artık farklılaşmayı değerli iş ortağımız ile el ele vererek SCSI markamızla sağlayacağımızdan eminiz.


CCTV güvenlik ürünlerinde SCSI markasını tercih ederken kaliteyi de tercih ettiğinizi unutmamanız gerektiğini belirtiriz. Amacımız her geçen gün artarak çoğalan can ve mal güvenliğimizi tehdit eden kalitesiz ürünlerin yerine artık kaliteli ürünlerin güvenliğimizi sağlamasıdır. Bu gün ucuz gibi görünen bu ürünler uzun vadede sizi zor durumda bırakacaktır. Buna sebebiyet vermemek için sizlerle birlikte kalitemizden hiç bir şekilde ödün vermeden bu pazarda yerimizi alacağız.


Eleştiri ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı belirterek bu uzun vadeli çalışma süremizde emin adımlarla bu pazarda büyüyeceğimize inanmaktayız. Bizi ve markamızı tercih ettiğinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

 

Arama Yap

Acenteliklerimiz
Kampanya


You are here  :

istatistikler

Üyeler : 56366
İçerik : 58
İçerik Tıklama Görünümü : 389313

Kimler Online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi